Referencie – Autofra * Predajcovia * SDS

Pridať hodnotenie

Referencie: 351–400 Stránka: 8 Počet referencií: 8821
Predchádzajúca Ďalšia

Slovensko Martin1986 (221) Bobrov * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Uplna spokojnost

Komentovať

Slovensko Laky1 (88) Strečno * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Komentovať

Slovensko baloo2009 (69) Šaľa * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Vsetko v poriadku. Odporucam

Komentovať

Slovensko lubomirbusa (186) Liptovský Mikuláš * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Radosť obchodovať.

Komentovať

Slovensko pumpa (150) Bratislava * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Služby autofra super,ako vždy

Komentovať

Slovensko roberthnata (534) Bratislava * Služby Autofra hodnotím pozitívne

AutoFRA - rýchle spoľahlivé služby, ako vždy, veľká spokojnosť, len keby spoločnosti AutoFRA nekazila dobré meno firma SDS-kuriér. S nimi je to jedna katastrofa, balíky nechodia a nechodia. Už niekoľko krát sme si museli isť pre balíky osobne na depo, lebo pani po trojdňovom neúspešnom kontaktovaní nám povedala, že balíky si bude najlepšie prísť zobrať osobne, lebo oni nám to nemajú ako priniesť, že oni to citujem "kapacitne nestíhajú" - tri dni!!! Tak toto je kuriérska spoločnosť roka

Reakcie na komentár:

Slovensko mixturko (524) Bratislava * (17.10.2018)

Robo, mne uz druhy tyzden hladaju na depe jeden balik za ktory som uz zaplatil a stale ho nevedia najst Keby to bola mala obalka nepoviem, ale je to dielensky drziak motora Telefon Ti nezdvihne nikto, takze pekne kazdy den: Dobry , tak co, nasli ste ho? Nie? zajtra? OK, vdaka, dovi! Podla mna by sa mali uchadzat o prve miesto v ankete najhorsia firma roka

Slovensko Noro (3154) Bratislava * (17.10.2018)

nejaku tu dobu už Autofra pracuje na tom , aby sme mali lepšiu kuriersku službu, ja osobne si radšej chodim po zasielky na depo inak by mi nestačil 24h den

Slovensko mhlavaty (666) Nove Zamky * (23.10.2018)

Je strašné ak dobrú prácu Autofra torpeduje kuriérska spoločnosť.Každý týždeň nový kuriér,často príde auto skôr ako avízo že dnes sa doručuje,so zásielkami sa narába ako z hnojom,celé to je jeden chliev a nie kuriérska spoločnosť.AutoFra tu ťahá kratší konec,pretože nemá lepšiu volbu než si vybrať zo zlých toho najmenej zlého.

Komentovať

Slovensko micars (59) Veľký Krtíš * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Ako vždy super rýchlo dodané!

Komentovať

Slovensko mito (39) Beladice * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Služby autofra super,ako vždy..

Komentovať

Slovensko pety (31) Liptovská Teplička * Služby Autofra hodnotím pozitívne

super ako vzdy

Komentovať

Slovensko tibor (95) Sladkovičovo * Služby Autofra hodnotím pozitívne

všetko super ako vždy,len tak dalej kolektív autoFRA

Komentovať

Slovensko Tunerko (184) Ivánka pri Dunaji * Služby Autofra hodnotím pozitívne

parada, lahky priebeh

Komentovať

Slovensko Tomaka (76) Bratislava * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Napriek tomu ze predajca bol oznaceny ako rizikovy vsetko dopadlo dobre a tovar prisiel

Komentovať

Slovensko Bulldog (403) Cabaj Capor * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Ako vždy super

Komentovať

Slovensko domino931 (600) Nitra * Služby Autofra hodnotím pozitívne

super

Komentovať

Česká republika masekzamecnik (181) Praha * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Opět výborné, profesionální spolupráce,rychle kvalitně za dobrou cenu.Děkuji

Komentovať

Slovensko 1soda (232) Bratislava * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Spokojnost,aj za urgovanie v SDS . Co ale musim autofra vytknut,ze aj napriek zmenenej adrese na iny koniec mesta,mi stale chodia veci na staru adresu. Co mi pri tazkych veciach a nepruznosti a nekvalite SDS sposobuje vcelku slusne motanice.

Komentovať

Slovensko 1soda (232) Bratislava * Služby Autofra hodnotím pozitívne

vsetko OK

Komentovať

Slovensko hypnotix (321) Bratislava - Podunajske Biskupice * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Komentovať

Slovensko PalecHC (602) Dvorniky * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Súložby ako vždy na 1*. Ďakujem

Komentovať

Slovensko cer (183) Bardejov * Služby Autofra hodnotím neutrálne

Vie nam niekto kompetentný z Autofra vyriesiť? - Reklamáciu - rj Fiat Doblo 1.6 IAW 5NF.T2 5NF.TD 5NF.T4. Riadiacu jednotku predajca už davno prevzal, nekomunikuje, pani z Autofra uz nam telefon nedviha na SMS nereaguje, odpoved na reklamaciu do dnesneho dne nedostali. Ide o sumu cca 400,- eur. Nemame funkcnu RJ, nemame peniaze, myslite ze je to OK?

Reakcie na komentár:

Slovensko Autofra Administrátor * (04.10.2018)

Nemyslíte snáď vážne tento komentár, predajcovi sme tovar poslali, treba volať jemu. Naša pracovníčka Poľka nie je povinná vám dvíhať telefón ani odpisovať na smsky. Ju platím za odoberanie balíkov, nie za telefonovanie a vybavovanie reklamácií. To je iba jej dobrá vôľa, že s vami komunikovala. Potvrdili ste, že kontaktovať sa s nami je možné cez kontaktný formulár a že reklamácie si riešite sám. Pomohli sme koľko sa dalo, texty pre predajcu vám prekladáme zadarmo, ale to, že predajca po obdržaní tovaru nekomunikuje, nie je naša vina. Tu je doklad, že predajca balík prevzal: https://tracktrace.dpd.com.pl/parcelDetails?typ=1&p1=0000112701601U a viac spraviť nemôžeme. Čo máme spraviť? Ísť za nim osobne???

Slovensko cer (183) Bardejov * (04.10.2018)

Nereagujete ani vy v schránke správ, pokiaľ sme to nenapísali až tu. Nikdy sme netvrdili, že si reklamácie riešime sami. Sprostredkovali ste obchod, aký je problém sprostredkovať reklamáciu. Pri vašom formulári sme zaškrtli aby predajca vrátil peniaze na váš účet a postupovali sme podľa vášho systému. Prečo vlastne uvádzate takúto možnosť. Aký význam majú vo vašom systéme reklamácie, okrem prekladov, potom to zrušte. Na margo pani v Poľsku, vravela, že kontaktuje predajcu ohľadne reklamácie a to bolo z jej strany všetko. Už nenapísala, nezavolala, nedvíha telefón. Myslíte, že je to OK? Veď keď sa niečo nedá, ale je to mimo kompetencie, zavolám, napíšem, ... jednoducho nedá sa,... nič viac, slušnosť.

Slovensko Autofra Administrátor * (04.10.2018)

Nehnevajte sa, ale nikto vás nenúti objednávať, potvrdili ste podmienky, ak treba, prečítajte si ich ešte raz! Objednávku máte v hodnote cez 400 eur, naša provízia 14 eur. Myslíte si, že je to dosť na to, aby sme tovar ešte aj reklamovali??! Však keď si na jednej objednávke nahodíme 100%tný zisk ako slovenskí obchodníci, budeme vám reklamáciu riešiť s úsmevom. Ešte raz vám píšem, že pracovníčke nevolajte na poľské číslo, neslúži pre vás! My s vami komunikujeme cez kontaktný formulár. Namiesto tohto sťažovania sa píšte a volajte predajcovi, od neho ste tovar kúpili, nie od nás! Už pochopte to, že my robíme len službu prepravy tovaru z poľska na slovensko a reklamácie nevybavujeme, aj napriek tomu sme vám pomohli s prekladmi.

Slovensko Autofra Administrátor * (08.10.2018)

Prikladáme e-mail od predajcu, ktorý sa vyjadril taktiež k tejto reklamácii, nech si každý zákazník, ktorý to číta, urobí názor sám:

Dobrý deň,
Bohužiaľ, tento zákazník nie je čestný. Raz som mu poslal takmer novú riadiacu jednotku, ktorá mala najazdené len 12000, po 2 týždňoch zákazník odoslal jednotku na výmenu, a tvrdil, že je poškodená. Poslal som mu druhú, tiež takmer novú, ktorá mala najazdené 9000. Po mesiaci mi ju zákazník poslal naspäť a požiadal o vrátenie peniazi.

Obidve odoslané riadiace jednotky som testoval vo svojom aute a som nezistil, aby boli poškodené. Konečne som mal ďalšieho zákazníka z Ukrajiny, ktorý kúpil tu prvú jednotku, a po týždni mi zavolal a ďakoval, že jeho auto konečne jazdí ako nové. Druhu jednotku som predal zákazníkovi z Poľska a tiež dobre funguje. Podľa mňa si zákazník kúpil tieto jednoty, aby mohol overiť, čo je v aute pokazené. Na našej strane vznikli náklady, lebo každý počítač musíme opakovane rozkódovať, aby sme ho mohli inde predať. Môžeme vrátiť peniaze v súlade s podmienkami vrátenia tovaru Allegro.

Slovensko cer (183) Bardejov * (08.10.2018)

Škoda, že sa do týchto komentárov sa nedajú vložiť obrázky, kde by sme ukázali výpisy z diagnostik oboch RJ, kde jednoznačne, okrem iných chýb, je aj chyba procesora, čo je u týchto RJ bežný problém, preto sú tak drahé, a "rýchlu" komunikáciu predajcu. Po dvojmesačnom úsilí a výmene x dielov na aute, pretože predajca tvrdil, že RJ sú v poriadku, zákazníkovi došla trpezlivosť a kúpil si novú a auto jazdí (na pôvodných dieloch). Prostredníctvom vašej spoločnosti nakupujeme už vyše roka (112 bezproblémových nákupov). Nie je v našom záujme niekoho podvádzať, či využívať. Opravujeme RJ už niekoľko rokov a zaráža nás skutočnosť, takto sa snažiť zvádzať v domnení, že druhá strana nie je znalá problematiky. Myslime si, že zákazníci si urobia svoj názor, lebo nie sme prví čo mali takýto problém, a pritom sme chceli len serióznu komunikáciu zainteresovaných strán, aby v konečnom dôsledku bol zákazník spokojný. O nič iné tu nejde.

Slovensko Autofra Administrátor * (08.10.2018)

No najhoršie na tom je, že ako sprostredkovateľ nevieme, komu máme veriť, nakoľko aj klient objednáva, aj od predajcu nakupujeme a kritiku si odnesieme aj tak my. Pre toto máme uvedené v podmienkach, aby si zákazník sám riešil reklamáciu s predajcom, od ktorého tovar kúpil a nie pridával hodnotenia nám na stránku.

Slovensko emulino (246) Bratislava * (10.10.2018)

Poznam spolocnost CER, je to seriozna a odborne velmi zdatna firma!

Slovensko cer (183) Bardejov * (26.10.2018)

Ďakujeme za vyriešenie reklamácie, poľský predajca vrátil peniaze.

Slovensko murgas1971 (49) Heľpa * (30.11.2018)

Dobrý deň balík na reklamáciu prišiel zobrať kuriér alebo ste ho posielali sami do pl.

Komentovať

Slovensko lacos31 (15) Dubovec * Služby Autofra hodnotím neutrálne

Dobry den!Mynuly mesiac som objednal od vas tovar,ktory sa niekde stratil asi kvoli SDS.Samozrejme za tovar som platil vopred 50€,a mal by som este doplatit cca 14€.Teraz v ramci reklamacii sme sa dohodli,ze objednavate opat tovar.Teraz som dostal sms od kuriera ze mi donesie za dobierkovu sumu 257€.V archivu som videl,ze preprava v polsku je 193€,pricom predajca uvadza sumu okolo 6-7€.Minula objednavka/strateny balik/ stal komplet aj s prepravou 64€.Co si teda o tom mam mysliet?S pozdravom

Reakcie na komentár:

Slovensko Noro (3154) Bratislava * (04.10.2018)

Dobrý den, takyto problem sa Vam nevyrieši ked to budete písať sem, napíšte todo kolonky ,pomoc" alebo kontaktný formulár!

Slovensko lacos31 (15) Dubovec * (04.10.2018)

pre Noro-darmo pisem,ak nedostanem ziadnu odpoved.Komunikacia ziadna,ani upozornenie na zvysene postovne.

Slovensko Noro (3154) Bratislava * (04.10.2018)

ja by som to riešil takto a zatial by som baliky nechal u SDS

Slovensko Autofra Administrátor * (04.10.2018)

Písali ste správu, prečo nečakáte na odpoveď, prešli len 2 dni. Pravdepodobne ste dostali balík zákazníka, čo má to isté priezvisko ako Vy. Balík stratila SDS, my sme vám ho objednali na naše náklady, čiže sme prerobili 50 €. Čakajte na odpoveď a nevypisujte sem. Toto nieje fórum!!!

Komentovať

Slovensko flexo6661 (276) Nové Mesto nad Váhom * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Super 👍🏻👍🏻

Komentovať

Slovensko timexslovakia (680) Humenné * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Komentovať

Slovensko jakubkos (58) Melčice-Lieskové * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Všetko OK, ďakujem.

Komentovať

Slovensko langdon2 (123) Nitra * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Ako vzdy. Vsetko v najlepsom poriadku..

Komentovať

Slovensko langdon2 (123) Nitra * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Ako vzdy, vsetko prebehlo hladko a rychlo.. Dakujem.

Komentovať

Slovensko pety (31) Liptovská Teplička * Služby Autofra hodnotím pozitívne

vsetko ok ako vzdy

Komentovať

Slovensko hamo (262) Nižná Myšľa * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Ako vždy všetko v poriadku. ODPORUČAM

Komentovať

Slovensko stefanbu (112) Čaňa * Služby Autofra hodnotím pozitívne

všetko ok,odporučam

Komentovať

Slovensko Bibi (254) Kolárovo * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Dlhodobo spokojnosť!

Komentovať

Slovensko szegal76 (196) Komoča * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Vsetko OK, ako vzdy! dakujem.

Komentovať

Slovensko micars (59) Veľký Krtíš * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Super rýchlo dodané ako vždy!

Komentovať

Česká republika john111 (125) Praha 4 * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Vše v pořádku, jako vždy

Komentovať

Česká republika john111 (125) Praha 4 * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Vše v pořádku, jako vždy

Komentovať

Česká republika john111 (125) Praha 4 * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Vše v pořádku, jako vždy

Komentovať

Česká republika john111 (125) Praha 4 * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Vše v pořádku, jako vždy

Komentovať

Česká republika john111 (125) Praha 4 * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Vše v pořádku, jako vždy

Komentovať

Česká republika john111 (125) Praha 4 * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Vše v pořádku, jako vždy

Komentovať

Česká republika john111 (125) Praha 4 * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Vše v pořádku, jako vždy

Komentovať

Česká republika masekzamecnik (181) Praha * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Vše za jedna. Rychle spolehlivě za dobrou cenu.

Komentovať

Česká republika masekzamecnik (181) Praha * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Stále jsem maximálně spokojen vše funguje na 100%

Komentovať

Slovensko bleho (409) Močenok * Služby Autofra hodnotím pozitívne

velka spokojnost,rychle vybavenie,,,,ako vždy

Komentovať

Slovensko bleho (409) Močenok * Služby Autofra hodnotím pozitívne

všetko ok,odporučam...

Komentovať

Slovensko pumpa (150) Bratislava * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Vsetko v poriadku

Komentovať

Česká republika john111 (125) Praha 4 * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Vše v pořádku, jako vždy :-)

Komentovať

Česká republika john111 (125) Praha 4 * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Vše v pořádku, jako vždy :-)

Komentovať

Česká republika john111 (125) Praha 4 * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Vše v pořádku, jako vždy :-)

Komentovať

Česká republika john111 (125) Praha 4 * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Vše v pořádku, jako vždy :-)

Komentovať

Česká republika john111 (125) Praha 4 * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Vše v pořádku, jako vždy :-)

Komentovať

Česká republika john111 (125) Praha 4 * Služby Autofra hodnotím pozitívne

Vše v pořádku, jako vždy :-)

Komentovať


Predchádzajúca Ďalšia