Sprostredkovanie tovaru z Poľska: Referencie – Tovar z Poľska | Autofra

Referencie – Sprostredkovanie * Predajcovia * SDS * Rozvoz autoFRA

Pridať hodnotenie

Referencie: 5701–5750 Stránka: 115 Počet referencií: 9658
Predchádzajúca Ďalšia

Slovensko jurajtoth (707) Nitra *

robo22 keby má autofra kontrolovať kažú zasielku a pozerať na aukciu polskeho predajcu čo tam mal konkretne písané o tovare a či to súhlasí tak by potrebovala kvantum zamestnancov aby to stíhali ešte znovu baliť. Niekedy je totiť balík tak zabalený, že ho rozbalujem aj niekolko minut, tolko je tam folie, kartonu, pásky a nevim čoho všetkeho.
Ale uvediem napríklad príklad z poslednej objednávky, kde bolo aj jedno xenonove svetlo na mercedes. Predajca písal, že je kompletné ale aj tak prišlo svetlo bez výbojky a štarteru, čiže kompletné nebolo, a z jeho popisu na aukcií sa to človek nedozvedel takže aj keby to v autofre rozbalia tak by museli jedine kontaktovať predajcu čo malo to svetlo obsahovať pod pojmom kompletné. Naštastie mám výbojku aj štarter zo starého svetla ktoré bolo akurát prasknuté tak to neberiem tak tragicky. Autofra môže dať akurát tomu predajcovi zlé hodnotenie, že predmet nesúhlasil s opisom.
Inak zatial nemôžem nič zlé povedať na spoluprácu s autofrou, komunikácia a odozva prostredníctvom sms a mailu je vždy dobrá. Tak Vám už len poprajem pekné sviatky a vela štastia do nového roka, kde bude určite veľa dalších objednávok.
[AutoFra]: Veľmi pekne ďakujeme. S tým balením zásielok máte pravdu. Keby sme všetky balíky mali pri prevzatí kontrolovať, na čo ani nemáme nárok, keďže tovar nie je náš, museli by sme len na samotné kontrolovanie zamestnať ďalších troch zamestnancov. Okrem toho, denne prijímame okolo 60 až 130 zásielok. Keby mali Poľskí kuriéri čakať, kým také množstvo balíkov rozbalíme a skontrolujeme, už nikdy viac by nám tovar nedoručili. Takže treba si uvedomiť, čo sú sprostredkovateľské služby. Ešte raz ďakujeme užívateľovi jurajtoth za komentár a taktiež prajeme pekné sviatky a veľa úspechov do nového roka.

Komentovať

Slovensko robo22 (2) Košice-Okolie *

páni z AUTOFRA prepačte...

Komentovať

Slovensko robo22 (2) Košice-Okolie *

a už sa to aj vysvetlilo na aukcii napisane kombinacia ramien SLR + FAST takze chybu som spravil ja takze ak je tu admin a ma moznost mazat komentare tak nech maze tie negativne čo som nakydal na AUTOFRA

[AutoFra]: Sme spokojní, že ste si uvedomili svoju chybu. Žiadne komentáre nevymazávame!

Komentovať

Slovensko valer750 (737) Humenne *

AUTOFRA je sprostredkovatel a nie colna sprava aby kontorlovala zasielky...
[AutoFra]: Vďaka za podporu . Už skoro rok pripravujeme nový dizajn stránky Autofra, na ktorý sa môžete tešiť už za pár mesiacov, kde budú zákazníci okrem iného môcť reagovať na negatívne, ale aj pozitívne komentáre a vyjadriť svoj názor.

Komentovať

Slovensko robo22 (2) Košice-Okolie *

prvý link dodávateľ z polska mal zaslať sadu ramien značky FAST itali a namiesto vrchných ramien FAS zabalil ramena SLR čo su o 50 % lacnejšie ako FAST na Slovensku viem kupit ramena SLR za 20 eur kus je to šit rameno čap nič nevidrží a ešte perlička k tomu ze nepribalil ten debilný poliak maticu k čapu vid foto v prilohe emailu

čo s tym teraz :vybavite kuriera nech to na vase naklady vezme spät k vam a od vas do polska dodavatelovi ja si zabezpecim rameno FAS 2 ks od ineho dodavatela a peniaze pozadujem za tieto 2 ks ramien vratit na ucetlebo keby ste si robili svoju robotu nemuselo sa to stať

[AutoFra]: Aj keď sa tento pán už vo vyššie pridaných komentároch ospravedlnil, nedá nám neobhájiť sa. Pán objednával od jedného z najlepších predajcov na Allegre - Arekautko, od ktorého naša firma nakupovala tovar cez 140x. Na vybranej aukcii Poľský predajca predával komplet ramien, horné značky SRL a dolné značky FAST, čo bolo samozrejme uvedené aj na aukcii. Keďže tento pán nedočítal aukciu dokonca, došlo k nedorozumeniu. Tak isto spomínané matice boli síce zobrazené na fotografii, no nie vždy je predmetom aukcie tovar z fotografie. Žiaľ, Allegro povoľuje predajcom prezentovať ilustračné foto, preto vždy upozorňujeme zákazníkov, aby čítali popis aukcie a neriadili sa fotografiami. Tieto matice zákazníkovi pošleme na naše náklady. Najskôr bolo treba problém riešiť s nami, nie vystaviť takéto komentáre. Našťastie sa pán ospravedlnil a dúfame, že sa to viac nebude opakovať.

Komentovať

Slovensko robo22 (2) Košice-Okolie *

dnes došiel tovar a je to všetko na pi keby poliaci pribalili tehlu namiesto tovaru tak si to v autofra ani nevšimnu poliak namiesto tovaru čo je v akcii nabalil iný tovar inej značky čo je lacnejši a zapital si za to taky istý peniaz ako keby s a nič nestalo a čo sa bude diat teraz vyhovorky AUTOFRA ze oni tovar nekontroluju a pod bla bla bala lebo keby kontrolovali čo sa objednalo v aukcii tak by sa to nemohlo stat potom nechapen nač je ta provizia

Komentovať

Slovensko jergy1 (15) Ružomberok *

spokojnosť ako vždy značkový tovar dodaný za neporovnateľnú cenu oproti SR

Komentovať

Slovensko mokilko (15) Rakovice *

V pondelok objednam,vo stvrtok vianocny darcek domka.dakujeeeeem ))

Komentovať

Slovensko robo22 (2) Košice-Okolie *

ale inac fasa len sa s tymi poliakmi este nejako dohovorit a bude fajn a kde by som este mohol zistit cislo zasielky nech volam hned rano kuriera?

Komentovať

Slovensko robo22 (2) Košice-Okolie *

az do konca vybavenia objednavok nie je 100% zname aka bude provizia a ake bude postovne na Slovensku za sumarnu objednavku hlavne pri zlucovani objednavok sa na postovnom da znacne usetrit a chcelo by to viac aj osobnej komunikacie niekedy nie vsetko je v aukcii jedneho obchodnika ale napriek tomu to vie obchodnik ponuknut a nwmusela by sa tak robit dalsia objednavka na ineho obchodnika ktory ten tovar ma v aukcii.

Komentovať

Slovensko tomi6661 (32) Liptovský Mikuláš *

ako vždy plná spokojnosť....tovar mám doma všetko OK.....Ďakujem

Komentovať

Slovensko citrus (58) Zubrohlava *

Kto by nebol spokojny ked niekto za vas zaplati dopredu za tovar aj napriek tomu ze este nema vase peniaze na ucte? Ked za vas ponapráva vase chyby v objednavke? Ked vas priebezne informuju SMS aj vam zavolaju ked treba? A za to si zoberu minimum penazi? No asi len cvok.
Tymto sa chcem ospravedlnit za chyby co som porobil pri objednavke.

No, jednoducho som zasa velmi spokojny komunikacia na 1 a rýchlost ako keby to islo z vedlajsieho okresu )


[AutoFra]: Ďakujeme za kladný komentár, myslím, že každý sa občas mýli, na to sme tu. Náš zákazník, náš pán.

Komentovať

Slovensko lubkasungirl (411) Prešov *

uuuuzasna rychlost - AutoFRA funguje na 100percent alebo aj na viac

Komentovať

Slovensko lunter (68) Banská Bystrica *

je to moja 30 objednávka,odporúčam všetkým

Komentovať

Česká republika mirda2908 (1) Plzen CR *

Možém len doporučit vsetko prebehlo rychle dakujem pěkně sa sluzby

Komentovať

Slovensko mirod (19) Prešov *

dalšia objednávka a maximálna spokojnosť a komunikácia...
odporúčam!!

Komentovať

Slovensko eriksson111 (744) Podbiel *

Dalšia objednávka vybavená k obrovskej spokojnosti. Je vidieť, že je to firma na vysokej úrovni a s dobrým menom už aj v Pl. Predajca vyžadoval vrátenie starého dielu, alebo zálohu...všetko vybavené, bez posielania, iba na ich slovo a slub, že sa to po výmene vráti. Čo k tomu dodať...dnes sa už také niečo len tak nevidí. Dakujem a odporúčam každému...
[AutoFra]: Ďakujeme za veľa pozitívnych komentárov. Ako sa hovorí, najlepšia reklama je spokojný a verný zákazník.

Komentovať

Slovensko alicamik (19) Michalovce *

ste skvelí... 18 objednávok doma, ďalšie 3 na ceste...upozornenie ak niečo nie je v prospech zákazníka, takže je to nielen o zárobku, ale aj o vzťahu a kvalitných službách...ďakujem... 100% spokojnosť

Komentovať

Slovensko jemil (9) Levice *

ako vzdy spokojny.Co este k tomu viac dodat.DAKUJEM

Komentovať

Slovensko pufko (168) Kálnica *

Ako vždy spokojnosť

Komentovať

Slovensko hamo (295) Nižná Myšľa *

V pondelok objednávka vo štvrtok na obed všetko doma a to som objednával od štyroch predajcov.Predošlú objednávku som si bol prevziať osobne vo firme autoFRA,pretože som mal cestu do Námestova o ktorej som sa dozvedel na poslednú chvíľu.Po telefonickom dohovore aj napriek tomu,že to bolo v sobotu a motor už bol skoro poslaný,mi to vtedy pre mňa ešte pán Bella umožnil a preto si jeho ochotu a ústretovosť veľmi vážim.Vtedy som mal možnosť spoznať osobne super človeka dnes už Dušana,ktorý je za tým všetkým.Dušan,ty vieš,že aj napriek tomu že predajca toho motora mal 100% hodnotenie,ten motor mi narobil veľa starostí,ale ty si to zvládol a urobil si všetko preto aby som bol spokojný za čo Ti veľmi pekne ďakujem.Preto všetkým tým,ktorý ešte váhajú využiť služby autoFRA vrelo odporúčam.
[AutoFra]: Po zrealizovaní novinky ohľadom doručovania tovaru je rýchlosť naším prvoradým predsavzatím. Teší nás, že sú zákazníci spokojní so službami a samozrejme sa pre to snažíme urobiť všetko. Ďakujeme za pekný komentár, radi vyjdeme v ústrety aj nabudúce.

Komentovať

Slovensko vlado16 (8) čirč *

Dik za rychlost a spolahlivost

Komentovať

Slovensko magi77 (81) Bratislava *

Dakujeme za dodanie tovaru, 100% spolahlivost.

Komentovať

Slovensko lubkasungirl (411) Prešov *

dakujem za sprostredkovanie,vsetko slo hladko a plynulo

Komentovať

Slovensko szegal76 (251) Komoča *

100% spokojny,dakujem

Komentovať

Slovensko 1soda (293) Bratislava *

dnes dalsia zasielka,velka spokojnost ako obycajne,akurat rychlejsia dodavka balika ,dakujem

Komentovať

Slovensko STIHL (5) Hurbanovo *

Po menších komplikáciách s dopravou sa všetko vyriešilo, super prístup predajcu, maximálna spokojnosť.

Komentovať

Slovensko groffo (13) Rajec *

Dalsi nakup vsetko k spokojnosti odporucam vyskusat davam dalsie velke OK Vdaka

Komentovať

Slovensko ivantoth (754) Mocenok *

dakujem super velka spokojnost mozem odporucit vsetkym

Komentovať

Slovensko gabor711 (450) Nové Zámky *

Veľmi pekne dakujem,tovar dodaný rýchlo

Komentovať

Slovensko Petuka (137) Miloslavov *

Naprostá spokojnosť, ďakujem Vám opäť za sprostredkovanie na úrovni.

Komentovať

Slovensko Tunerko (217) Ivanka pri Dunaji *

Další obchod perfektný ako vždy, 100percentna spokojnosť moja tak aj flexibilita firmy Autofra. Môžem vrelo odporučiť. Na požiadanie poprosili poliaka aby diely poriadne zabalil a prišli Tip-top. Vyriešili aj veci čo su len na osobny odber atď... Ďakujem

Komentovať

Slovensko lubkasungirl (411) Prešov *

Dakujem za dodavku tovaru,spolahlivost a serioznost ako vzdy

Komentovať

Slovensko mmarcinov (914) Bratislava *

60 objednavok a ziadna chyba. Uplna spokojnost odporucam vrelo.

Komentovať

Slovensko jankasom (25) Hruštín *

Velka spokojnost z mojej strany. Dakujem.

Komentovať

Slovensko preludeh (26) Košice *

Perfektné ako stále, ochota a pomoc pri výbere.
Len tak ďalej.

Komentovať

Slovensko m3682 (264) Dolna Strehova *

Spokojnost ako vzdy a teraz este navyse neuveritelne rychly cas dodania od objednania.super dakujem

Komentovať

Slovensko dubo (12) Namestovo *

Spokojna ako vzdy Dakujem

Komentovať

Slovensko dzanoka (3) Gemerská Poloma *

Aj po tretí krát všetko v najlepšom poriadku.
Ďakujem.

Komentovať

Slovensko 1veka (1) Malacky *

Spokojny velmi dakujem aj nabuduce
Peter

Komentovať

Slovensko llacko (15) Bratislava *

Opäť všetko v najlepšom poriadku ...

Komentovať

Slovensko peter1 (2) pb *

ďakujem, všetko OK, doporučujem :-)

Komentovať

Slovensko lubkasungirl (411) Prešov *

dakujem za dodanie,som spokojna,tovar chodi fakt pekne rychlo,tesim sa

Komentovať

Slovensko matej3 (74) Zavada *

vcera všetko došlo ako malo, spokojnost - komunikacia-vybavenia objednavky.
Dakujem a tesim sa nabuduce....

Komentovať

Slovensko smeyko (38) Vitanová *

Super, rychlo, absolutna spokojnost. Dakujem

Komentovať

Slovensko Plutinskam (88) Zubrohlava *

Ďakujem za veľmi rýchle vybavenie ďalších dvoch objednávok. Ako vždy, maximálna spokojnosť.

Komentovať

Slovensko mokilko (15) Rakovice *

objednavka vybavena raketovou rychlostou dakujem a tesim sa nabuduce

Komentovať

Slovensko Mazdak (25) žilina *

Dakujem,
maximalna spokojnost a rychle vybavenie objednavky ako vzdyKomentovať

Slovensko Marosds (308) Dunajská Streda *

3-eho odoslany tovar z PL, 5-eho o 10:00 ho uz mam doma :-)))

Komentovať

Slovensko xxkikoxx (116) Bobrov *

Spokojnost ako vzdy

Komentovať


Predchádzajúca Ďalšia