Tovar z Poľska: Sprostredkovanie tovaru z Poľska | Autofra

Vítame Vás na našej stránke AUTOFRA

Sme spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2006 za účelom dovozu a predaja áut z Francúzska. Keďže niektoré automobily boli havarované, nesmeli k nim chýbať náhradné diely, ktoré sme začali objednávať z najväčšieho e-shopu v Európe, poľského Allegra. Vďaka spokojným kupujúcim, ktorí na našich autách jazdia dodnes, sme si vybudovali svoje meno, a potom už len stačilo rozšíriť dobrý nápad, ktorý je základom úspešného podnikania. K objednávaniu náhradných dielov sme pridali aj ostatný tovar, ktorý ponúka tento obrovský Poľský e-shop, tovar, ktorý sa rôznorodosťou ani cenami nevyrovná tomu slovenskému, dokonca ani žiadnemu v Európe. Takto vznikla v roku 2008 naša stránka, ktorú sa každým rokom snažíme vylepšovať a tým uľahčovať služby našim verným aj novým zákazníkom.

UPOZORNENIE

Naša spoločnosť bola prvá na Slovensku s nápadom sprostredkovania tovaru z e-shopu Allegro, žiaľ, našli sa firmy, ktorým sa tento nápad zdal zaujímavý a založili podobné stránky, no väčšina z nich túto činnosť už aj ukončila. Chceme podotknúť, že naša spoločnosť je overená, spoľahlivá a dôveryhodná o čom, okrem iného, svedčia aj referencie od našich už viac ako niekoľko tisíc spokojných zákazníkov, ktorým ďakujeme za prejavenú dôveru, a taktiež sa tešíme na spoluprácu s novými zákazníkmi, ktorých pribúda zo dňa na deň viac.

Referencie od našich zákazníkov
Referencie od poľských predajcov
Referencie na fórach autobazar.eu

Spoločnosť Autofra - Tovar z Poľska prešla po niekoľkých rokoch veľkou rekonštrukciou designu, ako aj novými, vylepšenými funkciami. No ak registráciu neplánujete a nakupovať chcete len jednorázovo, odporúčame služby našich dlhodobých VIP+ zákazníkov, ktorí tovar objednajú za Vás. Za ceny, ktoré si vzájomne dohodnete, Autofra nezodpovedá. Stačí si vybrať zo zoznamu vybraných zákazníkov VIP+ a požiadať o cenovú ponuku.

Zoznam vybraných VIP+ zákazníkov