Sprostredkovanie tovaru z Poľska: Ako si môžem privyrobiť? – Tovar z Poľska | Autofra

Chcem nakupovať so zľavou

Vážený zákazník. Naša firma spolupracuje s viac ako 30 000 predajcami z poľského portálu Allegro už niekoľko rokov. Nákupy realizujeme prevažne mimo portál Allegro, vďaka čomu dostávame od predajcov zľavy, ktoré môžete získať len ako VIP+ zákazník (Pozri bod č. 13.2 vo FAQ). V prípade, ak behom 3 mesiacov u nás zrealizujete minimálne 30 objednávok, môžete získať konto VIP+ predčasne. Platí v prípade, ak jednotlivé objednávky presiahnu sumu 100 zl. Vtedy nás kontaktujte cez poznámku vo formulári.

Ako si môžem privyrobiť?

Z komunikácie s našimi zákazníkmi vieme, že len málokto sa pochváli o lacnom nakupovaní prevažne použitých autodielov z Allegra cez našu stránku. Práve preto sme pripravili nasledovný postup.

Postup

Najprv si nájdite potenciálneho zákazníka, ktorý potrebuje nejaký náhradný diel, či iný tovar a nemá prístup k internetu, prípadne sa v ňom nevie orientovať. (napr. vyhľadajte v google "kúpim náhradné diely".)

Teraz nájdite požadovaný tovar na Allegre, vypočítajte konečnú sumu a ponuku pošlite Vášmu zákazníkovi (čiže fotografia, opis tovaru a Vami navýšená cena). Ak zákazník súhlasí s objednaním, stačí vyplniť formulár s nájdeným tovarom, zmeniť adresu doručenia a uviesť sumu dobierky. O všetko ostatné sa postaráme my. Ak ste našim VIP zákazníkom (10 uskutočnených objednávok), nie je potrebné posielať sumu na náš účet. Tovar odošleme Vášmu zákazníkovi za Vami zvolenú dobierku. Rozdiel medzi navýšenou sumou a skutočnou hodnotou objednávky Vám pripisujeme na konto Autofra ako Váš zisk. Kliknutím na kredit (vľavo hore po prihlásení) sumu prevedieme na Váš účet.

Pozor! Ak Váš zákazník tovar z nejakého dôvodu nepreberie, dobierková suma bude odpočítaná z Vášho konta spolu so spiatočnou prepravou. Preto odporúčame, aby Vám zákazník poslal za tovar zálohu na Váš účet.